Професійне фарбування дахів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Навіщо потрібно фарбувати дахи?

Кожному справжньому буковинцеві чудово відомо, що дах - дуже важлива частина споруди, і не варто ним нехтувати. З одного боку, це суто функціональна частина, котеджу чи будинку, покликана захистити будь-яке приміщення від дії атмосфери. З іншого боку, це повноцінний елемент архітектури, який дуже багато може розповісти про свого власника. З цієї причини зовнішній вигляд і дизайн оцинкованого даху потребують особливого підходу і уваги.

Захід-Пром Альп, фарбування дахів
Захід-Пром Альп, фарбування дахів

У Чернівцях дуже багато дахів з оцинкованого металу. Популярність цього покрівельного матеріалу серед мешканців Чернівців є очевидною, оскільки йому властива висока довговічність і міцність. Втім, для того щоб дах з оцинкованого металу повноцінно виконував свою функцію, його потрібно регулярно фарбувати.

До фарбування даху слід підходити не менш відповідально, аніж до його спорудження. Для цієї справи підійде не будь-яка фарба, та і майстри повинні бути відповідальними. Окрім того, що фарбування надає даху стилістичну завершеність, воно ще й може захистити покрівлю від шкідливих впливів навколишнього середовища і збільшити термін її експлуатації приблизно вдвічі.

фарбування дахів, Захід Пром Альп
фарбування дахів, Захід Пром Альп

Самостійно пофарбувати дах, звісно, можливо. Але таке фарбування точно не буде настільки ефективним, як фарбування майстрами з висотних робіт підприємства "ЗахідПромАльп". Адже за їх плечима - відповідна кваліфікація і досвід. Фарбування даху включає в себе дуже багато особливостей, які, якщо їх не врахувати, здатні негативно впливати на якість і терміни виконання роботи. Гарантувати надійний захист покрівлі Вашого будинку може тільки справжній фахівець. 

Професійне фарбування дахів , фото-3

Зазвичай, розпочинати будь-які ремонтні роботи краще з весни, радять фахівці, адже тоді легше знайти майстрів, і матеріали значно дешевші, бо зазвичай виробники збільшують ціни під початок сезону (вересень).

Приступати до фарбування дахів найкраще навесні-восени, адже тоді помірний температурний режим, який в свою чергу позитивно впливає на матеріал, із ним легко працювати та він швидко сохне. 

Довірте фарбування свого даху професіоналам з підприємства "ЗахідПромАльп".

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео